Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Login *
Heslo *
Zapamatovat

Registrace

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Přijmení *
Login *
Heslo *
Heslo znovu *
Email *
Email znovu *

Informace a podmínky programu START s JPS

Program START s JPS vznikl za účelem podpořit Vás, mladé stomatology, v prvních krocích Vaší kariéry. Pro snadnější START jsme pro Vás nachystali zvýhodněné nabídky produktů a služeb, které se Vám do začátku budou rozhodně hodit. Rozjeďte svou kariéru už od začátku s prémiovými implantačními systémy a nabízejte svým pacientům jen prověřenou kvalitu.

Jak to celé funguje?

  program START s JPS je určen:
  • studentům zubního lékařství od 8. semestru
  • absolventům zubního lékařství
  • zubním lékařům (kteří provozují vlastní praxi méně než 5 roky)


   Co mě čeká po registraci do programu? Aneb jaké jsou podmínky?

Členství v programu trvá standardně 4 roky, během nichž Vám chceme pomoci nasbírat první zkušenosti s implantologií. Přichystali jsme celkem 5 tematicky odlišných typů vzdělávacích akcí, na které Vám poskytneme slevu 50 %, ale po Vás budeme naoplátku vyžadovat jejich absolvování. Semináře můžete absolvovat kdykoli v průběhu členstí v programu.
Jako implantolog se neobejdete bez chirurgického instrumentária. A právě proto je závaznou podmínkou čerpání všech dalších výhod programu koupě chirurgického setu Denstply Sirona. Opět platí, že set můžete zakoupit kdykoli během čtyřletého období svého členství a opět pro členy programu máme přichystanou výhodnou nabídku. Chirurgický set pořídíte se slevou 75 % nebo zdarma při postupném odběru 10 implantátů za rok. 

     Závazné vzdělávací kurzy se slevou 50 %:
  • Basic teoretický implantologický kurz
  • Basic teoretická implantologická stáž
  • Advanced teoretický implantologický kurz
  • Advanced praktický kurz na prasečích čelistech
  • Kurz augmentace


Po dobu členství v programu START s JPS máte nárok na individuální program JPS financování chirurgického i protetického setu.
Čerpání výhod programu je nepřenosné.

Po odběru chirurgického setu Dentsply Sirona Implants se stáváte novým uživatelem systému a můžete tak čerpat další výhody!

Registrovat se můžete zde.

JPS DentsplySironaImplants 1