Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Login *
Heslo *
Zapamatovat

Registrace

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Přijmení *
Login *
Heslo *
Heslo znovu *
Email *
Email znovu *

ASTRA TECH Implant System

Implantační systém je založen na holistickém přistupu, kdy unikátní kombinace vlastností implantátu zajišťují funkční, estetické a hlavně dlouhodobé výsledky. Tato kombinace vlastností se spojuje pod jednotným názvem ASTRA TECH Implant System BioManagement Complex™.

ASTRA TECH Implant System BioManagement Complex™

BioManagement Complex je unikátní kombinací na sobě závislých vlastností implantačního systému ASTRA TECH, který zajišťuje spolehlivý, předvídatelný a estetický výsledek jak v krátkodobém, tak v dlouhodobém časovém horizontu.

BioManagement Complex for ASTRA TECH Implant System EV

OsseoSpeed™ – rychlejší přírůstek kosti

Building on success the OsseoSpeed surfaceOsseoSpeed™ je pokračovatelem úspěšného implantátu s povrchem TiOblast™ , je prvním a jediným implantátem na světě s chemicky upraveným titanovým povrchem, nabízejícím jedinečnou nanoskopickou topografii, která stimuluje časné hojení kosti a urychluje proces jejího uzdravení.

Výsledkem použití „mikrozdrsněného“ titanového povrchu ošetřeného fluoridem je zvýšená novotvorba kosti a silnější integrace implantátu do kosti. Společně s mikrozávity MicroThread™ na krčku implantátu, nabízí OsseoSpeed úspěšnou aktivní integraci pro spolehlivou a efektivní léčbu.

Pozitivní přínos povrchu OsseoSpeed při klinickém využití je prokázaný a dobře zdokumentovaný.

MicroThread™ – biomechanická stimulace kosti

Micr Thread biomechanical bone stimulation

Krček implantátu Astra Tech je opatřen mikrozávity MicroThread™ - drobné závity zajišťují optimální rozložení zátěže a snižují stresové zatížení kosti. Toto konstrukční řešení je založeno na dokonalém pochopení fyziologie kosti, které je zásadní při vytváření optimálního designu implantátu. Jelikož účelem kostní tkáně je přenášet zatížení, musí být zubní implantáty vytvořeny tak, aby ji mechanicky stimulovaly, aby byla zachována, přičemž je nutné brát v úvahu fakt, že kritický bod rozhraní implantát-kost se nachází v oblasti marginální kosti, tedy v místě největšího tlaku na kost.

Conical Seal Design™ – pevné a stabilní spojení

Conical Seal Design strong and stable fit

Conical Seal Design™ je kónické spojení pod úrovní marginální kosti, které přenáší zatížení hlouběji do kosti. V porovnání s kónickým spojem nad úrovní kosti a s implantáty se spojením flat to-flat snižuje Conical Seal Design stresové napětí a tím chrání marginální kost. Spojení také utěsňuje vnitřek implantátu proti vniknutí okolních tkání, minimalizuje možnost vzniku mikropohybů a mikrospár. Conical Seal Design zjednodušuje ochranu marginální kosti a zajišťuje spolehlivost spojení ve všech klinických situacích. Navíc, díky přesnému a těsnému vztahu implantátu s abutmentem je jejich vzájemné spojení rychlá a jednoduchá procedura. Abutment je samonaváděcí a zavedení je atraumatické, což snižuje riziko poškození kosti.

 

Connective Countour™ - kontakt s měkkou tkání a její větší objem

Connective Contour increased soft tissue contact zone and volume

Connective Contour™ je jedinečná kontura - tvar, který vznikne připojením abutmentu k implantátu. Toto spojení umožňuje vytvořit větší kontaktní zónu s měkkou tkání co do objemu i výšky, kde dochází k daleko lepší integraci transmukózní části implantátu, utěsňující a chránící marginální kost.